Об EXPERT

Услуги EXPERT

EXPERT-центр
Свій. Гідний.
- Наш подход
- Персоналии
- Рейтинг кандидатов
- Сказки нашего леса
- Интернет игра
"ВЫБЕРИ МЕНЯ -
Я ТВОЙ КАНДИДАТ"

Статьи

Архив

Подписка

На главную страницу

EXPERT - ЦЕНТР
Свій. Гідний.

ПЕРСОНАЛИИ - Онопенко Василий Васильевич

Ми не претендуємо на істину у вищій інстанції.
Ми не стверджуємо.
Ми висловлюємо лише свою версію.
Версію хто такий той чи інший лідер, яким ми йго бачимо.
Свою версію ми формуємо на основі і відносно нашому погляду на цю людину, як особистість, аналізуючи йго власні висловлювання і висловлювання інших про нього.

Це лише версія.

Сприйняття емоційне, тобто за проявленням дійсності відбувається бачення своїх відчуттів, вираження свого переживання.

Мислення можна охарактеризувати як абстрактно-логічне, тобто відображення предметів та явищ навколишньої дійсності, їх зв'язків та співвідношень йде за допомогою поняттів та логічних конструкцій.

Спрямованність пізнавальної діяльності не весь час носить завданий характер і відзначається високою ступенню самоконтролю та критичністю. В ситуаціях, коли значущий предмет чи будь-який прояв значущої для особистості ситуації сприяється самою особистістю як недосяжні, то самоконтроль відсутній і мислення функціонує як наочно-образне, тобто під час пізнавальної діяльності мислить наочними образами, що виникали раніше.

Тип ВНД - сильний, урівноважений, інертний. В типовій, зазделегіть спланованій чи прорахованій ситуації завжди врівноваженний, спокійний, врівноважений, стриманий, розсудливий. Йому властиві послідовність, виваженність та цілеспрямованність. Він даремно не марнує сили, рівний у стосунках, в міру товариський.

Проте, в ситуації, що швидко змінюється, дезорієнтується. Відчутна нестача гнучкості та регідність мислення, спостерігається повернення до досягнень попереднього досвіду.

Щоб характеризувати загальну спрямованність особистості треба відзначити слідуючі потреби:

  • потреба досягнення
  • потреба егоізму
  • потреба порядку

Таким чином, перед нами особистість, яка вирізняється, з одного боку, своєю цілеспрямованністю, здатна виконувати роботу, що вимагає довготривалих витрат сил і напруження, з другого боку, своєю емоційністю сприйняття значущої ситуації, поривчастістю, легкою збудливістю, для якої найважливіше - її досягнення. Вона є лідером тільки на певному етапі і то тільки завдяки поєднанню потреби досягнення та потреби порядку, тобто прагенню досягти найвищого рівня в будь-який справі та цілеспрямованності й послідовності, прагненні до впорядкованості дій. Проте, та ж сама потреба порядку й потреба егоїзму, потяг до впорядкування й хворобливе переживання своїх особистих досягнень призводить до втрати досягутого і потреби починати все спочатку. Це не є справжній лідер, це - компас, тобто той, хто виводить, але не в змозі вести. І це, мабуть, визнається особистістю на підсвідомому рівні. Звідси і пошуки і кроки до об'єднання на близьких до себе засадах.

ДАЛІ БУДЕ

EXPERT - 22/07/99

Вверх ...


info@expert.itgo.com
© EXPERT, 1999. COPYRIGHT
При использовании материалов ссылка на EXPERT обязательна.